Jesteśmy po to, by osłodzić Ci życie!!!

 

Jeśli uważasz, że to co jesz może mieć pozytywny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie,

Że warto jest poświęcić nieco uwagi codziennym zwyczajom żywieniowym, które przecież bezpośrednio odpowiadają za stan naszego zdrowia, ale gubisz się w gąszczu informacji i obietnic,

a do tego oczekujesz uczciwości i profesjonalizmu - DOBRZE TRAFIŁEŚ!

 

Naszym celem jest dosłownie osłodzić Ci życie!

Pragniemy jednak zrobić to inaczej niż wszyscy.

Damy Ci produkty, których wartość dodana/prozdrowotna wielokrotnie przewyższa ich cenę rynkową;

których smak przypomni Ci dzieciństwo, a jeśli należysz do młodszego pokolenia, pozwoli poznać Dziedzictwo Kulinarne minionych pokoleń.

Pozwól, że nauczymy Cię jak wybierać je świadomie i jak sprawdzać ich jakość!

Chcielibyśmy z oferowanych przez nas produktów zaproponować Ci takie, które pasują do Twoich nawyków żywieniowych, czy preferencji smakowych. 

Czemu miałbyś nam na to pozwolić? Ponieważ profilaktyka jest podstawą leczenia! Ponieważ Twoje codzienne drobne czynności mogą poprawić lub pogorszyć jakość Twojego zdrowia. 

Czemu to właśnie my mielibyśmy otrzymać szansę by to zrobić?- Ponieważ klienta oszukuje się 2 razy: pierwszy i ostatni, a my dotrzymujemy danego słowa!

 

 

Witaj w naszym Słodkim Królestwie!!!

 

 

O firmie

Pasieka miodowa w Grębkowie funkcjonuje od pięciu pokoleń. Zachowując wielowiekowe tradycje produkujemy prawdziwie naturalne miody. Nie przetwarzane sztucznie, nie gotowane, nie dosładzane. Zamykane na zimno zachowują wszystkie wartości odżywcze. Miód działa antybakteryjnie, poprawia ogólną odporność, wzmacnia mięsień sercowy, nawilża skórę i włosy, dodaje energii i niweluje uczucie zmęczenia. Od tysięcy lat ten słodki dar natury służy człowiekowi za pożywienie i lekarstwo, a mimo to konsumpcja miodu w Polsce wynosi mniej niż 1kg/os w skali roku.

Celm naszej pracy jest zwiększanie konsumpcji miodu i świadomości społeczeństwa o jego zdrowotnych walorach. Dziś bardzo ważne jest korzystanie z dobrodziejstw natury, żywności tradycyjnej, produkowanej z wysokogatunkowych i naturalnych surowców. Nie stosujemy rozgrzewania, czyli dekrystalizacji miodu. Dlatego możemy zagwarantować, że nasz prawdziwy miód działa zdrowotnie tak, jak miód jedzony prosto z plastra, a nawet bardziej: krupiec, czyli miód skrystalizowany, jest w pełni aktywnym i dojrzałym miodem. Zatem jedzony ze słoika jest skuteczniejszy. Regularnie powiększa się grono stałych konsumentów przekonanych do wysokiej jakości naszych produktów.

Naze starania zostały zauważone i docenione w 2009 roku w Ogólnopolskim Konkursie „Sposób Na Sukces”, a w 2010 roku w konkursie „Mikroprzedsiębiorca Roku”. Jako pierwsza pasieka woj. Mazowieckiego zostaliśmy Członkami Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego.

Aby skuteczniej realizować nasz priorytetowy cel, zwiększenie konsumpcji prawdziwego, naturalnego miodu wśród Polaków, stworzyliśmy dwa innowacyjne produkty: Miodolada i Owoce w miodzie.

Aktualności

Opinie/rekomendacje 1

Kochani. Miałem kiedyś okazję usłyszeć zdanie mówiące o tym by "samodzielnie się chwalić, bo źle to o nas inni mówią"...

A zatem pragnę pochwalić się opinią naszego klienta. Już samo zadowolenie z Państwa strony jest nagrodą, ale takie słowa to balsam na sfatygowane  codziennym trudem serce pszczelarza. Dziękuję i życzę miłej lektury. Adrian Pachnik

"Witam serdecznie, całym sercem wspieram Państwa pracę i dziękuję za tak rzetelne i pełne szacunku podejście do klienta. Pomimo tego, że w okolicy mam sporo możliwości zakupu miodu, to właśnie Pachniczówka skradła moje serce i została moją miododajnią:) I co, że dalej niż 100km od mojego miasteczka, trudno, serce nie sługa:) A ono mówi mi, że to jest właśnie ten miodek:))) Słucha się pana z wielką przyjemnością. Cenię bardzo ludzi z pasją, którzy dbają o wysoką jakoś swoich produktów i potrafią dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Świetnie, że jesteście"

 

Polecane produkty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl