Clicky

do kasy suma: 0,00 zł

Jak stosować propolis na stawy

1
Propolis na stawy

Ten temat pojawia się coraz częściej w zapytaniach klientów. Uznałem, że czas najwyższy, aby publicznie na nie odpowiedzieć.

 

Propolis na stawy

Spotkałem się z opisem kuracji na poprawę działania stawów z wykorzystaniem nalewki propolisowe. Autor opracowania podkreślał, że warunkiem powodzenia w kuracji jest wykorzystanie nalewki o stężeniu propolisu 10%.

Jak stosować propolis na stawy:

1. Wieczorem przygotuj 150 ml wody, przegotowanej i przestudzonej do temp. > 40°C.
2. Dodaj do niej 3 łyżki miodu, rozmieszaj do rozpuszczenia miodu i pozostaw pod przykryciem do rana. Tu dodam od siebie, że gatunek miodu jest dowolny. Istotne by nie był to miód podgrzewany, który utracił wartości zdrowotne.
3. Rano, z przygotowanej mikstury, odlej 50ml i dodaj do tej ilości 20 kropel nalewki propolisowe (koniecznie 10-procentowej) i wypij.
4. Postępując dokładnie według powyższego schematu, przygotuj drugą porcję w porze obiadu i wypij.
5. Wieczorem weź pozostałe 50ml wody z miodem i postępując jak wyżej wypij wraz z propolisem.

Na kolejny dzień przygotuj kolejną miksturę, tak jak opisałem powyżej. Kurację prowadź przez 6 tygodni.

 

Autor tej metody zaprezentował zdjęcia rentgenowskie (RTG) przedstawiające torebki stawowe przed i po kuracji propolisem na stawy. Nawet dla medycznego laika, te zdjęcia były oczywiste.

Wszystkie produkty potrzebne do przeprowadzenia kuracji propolisem na stawy znajdziesz w sklepie pachniczowka.pl na stronach Propolis oraz Miód naturalny

Komentarze do wpisu (1)

3 września 2022

Witam, wszędzie są głównie nalewki na bazie alkoholu, ale znalazłam taką bez- czy to ma jakieś znaczenie, w sensie czy nie będzie gorsza? Ma 10% propolisu. Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na to pytanie. Nalewki na bazie alkoholu są w Polsce wytwarzane od setek lat. Ich działanie i skutki uboczne zostały wielokrotnie potwierdzony zarówno praktyką stosowania jak tez badaniami. Uczyłem się o nich w technikum pszczelarskim i znam bardzo dobrze efekty działania... Jednak bezalkoholowe wersje to stosunkowo nowy na naszym rynku produkt. Nie mam dostatecznej wiedzy o ich działaniu by potwierdzić lub zaprzeczyć. Zapewniam jednak, że wersja z alkoholem może być bezpiecznie stosowana nawet w przypadku małych dzieci (powyżej 3 roku życia), gdyż jednorazowe ilości są dostatecznie małe by alkohol nie miał negatywnego wpływu na organizm. Przytoczę słowa pediatry: Połowa syropów dla dzieci jest na alkoholu".

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl