Jak stosować propolis na stawy 3
Propolis na stawy

Ten temat pojawia się coraz częściej w zapytaniach klientów. Uznałem, że czas najwyższy, aby publicznie na nie odpowiedzieć.

 

Propolis na stawy

Spotkałem się z opisem kuracji na poprawę działania stawów z wykorzystaniem nalewki propolisowe. Autor opracowania podkreślał, że warunkiem powodzenia w kuracji jest wykorzystanie nalewki o stężeniu propolisu 10%.

Jak stosować propolis na stawy:

1. Wieczorem przygotuj 150 ml wody, przegotowanej i przestudzonej do temp. > 40°C.
2. Dodaj do niej 3 łyżki miodu, rozmieszaj do rozpuszczenia miodu i pozostaw pod przykryciem do rana. Tu dodam od siebie, że gatunek miodu jest dowolny. Istotne by nie był to miód podgrzewany, który utracił wartości zdrowotne.
3. Rano, z przygotowanej mikstury, odlej 50ml i dodaj do tej ilości 20 kropel nalewki propolisowe (koniecznie 10-procentowej) i wypij.
4. Postępując dokładnie według powyższego schematu, przygotuj drugą porcję w porze obiadu i wypij.
5. Wieczorem weź pozostałe 50ml wody z miodem i postępując jak wyżej wypij wraz z propolisem.

Na kolejny dzień przygotuj kolejną miksturę, tak jak opisałem powyżej. Kurację prowadź przez 6 tygodni.

 

Autor tej metody zaprezentował zdjęcia rentgenowskie (RTG) przedstawiające torebki stawowe przed i po kuracji propolisem na stawy. Nawet dla medycznego laika, te zdjęcia były oczywiste.

Wszystkie produkty potrzebne do przeprowadzenia kuracji propolisem na stawy znajdziesz w sklepie pachniczowka.pl na stronach Propolis oraz Miód naturalny

Komentarze do wpisu (3)

3 września 2022

Witam, wszędzie są głównie nalewki na bazie alkoholu, ale znalazłam taką bez- czy to ma jakieś znaczenie, w sensie czy nie będzie gorsza? Ma 10% propolisu. Niestety nie mogę udzielić odpowiedzi na to pytanie. Nalewki na bazie alkoholu są w Polsce wytwarzane od setek lat. Ich działanie i skutki uboczne zostały wielokrotnie potwierdzony zarówno praktyką stosowania jak tez badaniami. Uczyłem się o nich w technikum pszczelarskim i znam bardzo dobrze efekty działania... Jednak bezalkoholowe wersje to stosunkowo nowy na naszym rynku produkt. Nie mam dostatecznej wiedzy o ich działaniu by potwierdzić lub zaprzeczyć. Zapewniam jednak, że wersja z alkoholem może być bezpiecznie stosowana nawet w przypadku małych dzieci (powyżej 3 roku życia), gdyż jednorazowe ilości są dostatecznie małe by alkohol nie miał negatywnego wpływu na organizm. Przytoczę słowa pediatry: Połowa syropów dla dzieci jest na alkoholu".

3 listopada 2022

Mam pytanie. Po sześciotygodniowej kuracji na stawy jaka przerwę trzeba zachować? I czy ponownie należy przeprowadzać kurację? ODP: Nie ma jednej odpowiedzi na Twoje pytanie. Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego, gdyż należy przeanalizować sytuację, ocenić osiągniętą poprawę i dopiero zdecydować o dalszych działaniach.

8 czerwca 2023

Czy można samemu zrobić nalewkę propolisową na stawy odp admina: Można! Jednak aby kuracja była skuteczna trzeba nie tylko uniknąć podstawowych błędów przy produkcji, ale również zachować odpowiednie stężenie kitu pszczelego. Mam nadzieję, że nie oczekuje Pani, że zdradzę wszystkie szczegóły, które stanowią podstawę skuteczności moich produktów...

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl