do kasy suma: 0,00 zł

Propolis na stawy 0
Propolis na stawy

Ten temat pojawia się coraz częściej w zapytaniach klientów. Uznałem, że czas najwyższy by publicznie na nie odpowiedzieć.

 

Propolis na stawy

Spotkałem się z opisem kuracji na poprawę działania stawów z wykorzystaniem nalewki propolisowe. Autor opracowania podkreślał, że warunkiem powodzenia w kuracji jest wykorzystanie nalewki o stężeniu propolisu 10%.

A oto instrukcja, jak stosować propolis na stawy:

1. Wieczorem przygotuj 150 ml wody, przegotowanej i przestudzonej do temp. > 40°C.
2. Dodaj do niej 3 łyżki miodu, rozmieszaj do rozpuszczenia miodu i pozostaw pod przykryciem do rana. Tu dodam od siebie, że gatunek miodu jest dowolny. Istotne by nie był to miód podgrzewany, który utracił wartości zdrowotne.
3. Rano, z przygotowanej mikstury, odlej 50ml i dodaj do tej ilości 20 kropel nalewki propolisowe (koniecznie 10-procentowej) i wypij.
4. Postępując dokładnie według powyższego schematu, przygotuj drugą porcję w porze obiadu i wypij.
5. Wieczorem weź pozostałe 50ml wody z miodem i postępując jak wyżej wypij wraz z propolisem.

Na kolejny dzień przygotuj kolejną miksturę, tak jak opisałem powyżej. Kurację prowadź przez dwa tygodnie.

 

Autor tej metody zaprezentował zdjęcia rentgenowskie (RTG) przedstawiające torebki stawowe przed i po kuracji propolisem na stawy. Nawet dla medycznego laika, te zdjęcia były oczywiste.

Wszystkie produkty potrzebne do przeprowadzenia kuracji propolisem na stawy znajdziesz w sklepie pachniczowka.pl na stronach Propolis oraz Miód naturalny

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl