Clicky

do kasy suma: 0,00 zł
Regulamin

REGULAMIN

§1

 1. Pachniczówka.pl jest sklepem internetowym (dalej „Sklep”) należącym do Pachniczówka Sp. z o.o., ul. Polna 2, 07-110 Grębków, o numerach NIP 7120153744, REGON  004162449, zwanego dalej „Pachniczówka”
 2. Sklep działa na dzierżawionym przez właściciela oprogramowaniu sklepu internetowego.
 3. Oprogramowanie Sklepu wykorzystuje pliki cookies i zbiera informacje o czynnościach wykonywanych przez użytkownika wewnątrz Sklepu. Szczegółowe informacje dotyczące plików Cookies zawarte są w Polityce Prywatności, co stanowi integralną część niniejszego regulaminu.
 4. Korzystanie z usług Sklepu możliwe jest na urządzeniach teleinformatycznych z dostępem do sieci Internet
 5. Osobą korzystającą z usług oferowanych w Sklepie (dalej Użytkownikiem) może być każda osoba pełnoletnia posiadająca zdolność do czynności prawnych.
 6. Pachniczówka zastrzega sobie prawo do odmowy dostępu do usług jeśli Użytkownik nie poda wymaganych danych lub nie zezwoli na ich przetwarzanie.
 7. Administratorem danych osobowych jest Pachniczówka Sp z o.o.
 8. Dane przetwarzane są przez firmę udostępniającą oprogramowanie sklepu: Dreamcommerce S.A. z siedzibą pod adresem: ul. Władysława Łokietka 79, 31-280 Kraków.

 

§2
Rejestracja i logowanie

 1. Każdy Użytkownik może utworzyć bezpłatne konto, tj. zarejestrować się w systemie Sklepu podając wymagane przy rejestracji dane i akceptując niniejszy regulamin.
 2. Utworzone konto pozwala na gromadzenie danych nt. zakupów dokonanych przez Użytkownika w celu przyznawania rabatów i punktów lojalnościowych.
 3. Użytkownik zobowiązuje się do nieujawniania osobom trzecim hasła dostępu do konta

 

§3
Realizacja zamówień

 1. Zamówienia Użytkownika przyjmowane są za pośrednictwem Sklepu.
 2. W celu dokonania zamówienia Użytkownik zobowiązany jest podać dane osobowe, dane adresowe i dane kontaktowe.
 3. Realizacja zamówienia następuje po odnotowaniu wpłaty ze strony Użytkownika za zamówione produkty, a w przypadku przesyłki za pobraniem po odnotowaniu złożonego zamówienia.
 4. Dostarczenie zamówionych i zapłaconych produktów Pachniczówka zleca zewnętrznym firmom wysyłkowym.
 5. Przewidywany czas i koszty realizacji zamówień zawarte są w dokumencie „Czas i Koszty Dostawy”.
 6. Pachniczówka nie odpowiada za problemy w funkcjonowaniu oprogramowania niewynikające z umyślnego przerwania świadczenia usług, m.in. problemy techniczne dostawców oprogramowania sklepu, oprogramowania obsługującego płatności internetowe.

 

§4
Reklamacje i zwroty

 1. Użytkownik będący osobą fizyczną może odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia dostarczenia przesyłki. W tym celu należy wysłać drogą mailową lub listownie oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Po otrzymaniu od Sklepu odpowiedzi o przyjęciu oświadczenia, należy natyhmiast odesłać zakupiony towar. Sklep niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki zwrotnej zwróci należne Użytkownikowi pieniądze.
 2. Reklamacje jakości lub zawartości dostarczonych produktów, tj. smak, kolor, konsystencja, przyjmujemy drogą mailową pod adresem sklep@pachniczowka.pl. O przyjęciu reklamacji i dalszych instrukcjach postępowania poinformujemy w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość.
 3. Reklamacje stanu fizycznego w jakim dostarczono produkty należy składać w chwili odebrania przesyłki zgłaszając przedstawicielowi firmy kurierskiej i żądając od niego sporządzenia protokołu szkody. Oryginał protokołu szkody należy dostarczyć do siedziby firmy Pachniczówka Sp z o.o.
 4. Podstawą uznania reklamacji jest protokół szkody spisany wspólnie z kurierem.
  WAŻNE: PRZESYŁKA MUSI BYĆ ROZPAKOWANA W OBECNOŚCI KURIERA
 5. Zwracając lub reklamując produkty nikt nie traci rabatów, bonusów ani punktów lojalnościowych wykorzystanych przy zakupie zwracanych produktów.
 6. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od otrzymania zwróconych produktów.
 7. Wybierając płatność "za pobraniem z obowiązkiem zapłaty” zawierasz formalną umowę kupna-sprzedaży. Dopóki nie odstąpisz od niej (wg, instrukcji w §4), to Ty jesteś właścicielem zamówionych produktów, nawet jeśli za jeszcze za nie nie zapłaciłeś. Zgodnie z przepisami prawa i regulaminem sklepu, nie możemy Twojego towaru sprzedać, ani w żaden inny sposób zarządzać nim.
  Odmawiając przyjęcia przesyłki pobraniowej, bez odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży, nie dotrzymujesz warunków tej umowy, co w myśl kodeksu cywilnego jest wykroczeniem. Sprzedawca ma prawo w takiej sytuacji dochodzić odzyskania poniesionych kosztów na drodze sądowej.

 

§5
Prawa autorskie

 1. Zabrania się wykorzystywania treści, zdjęć i innych materiałów publikowanych na stronach internetowych Sklepu bez pisemnej zgody Pachniczówki – właściciela Sklepu.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl