Uniwersytet Harvarda bada działanie propolisu na COVID-19! 1
Uniwersytet Harvarda bada działanie propolisu na COVID-19!

Dostałem krótkie opracowanie wyników badań Uniwersytetu Harvarda na temat leczenia propolisem COVID-19, infekcji popularnego ostatnio koronawirusa. Ta renomowana uczelnia przeprowadziła badania oparte o wyniki 2590 prac naukowo-badawczych z różnych ośrodków na całym świecie. Celem było określenie zdolności propolisu do zwalczania infekcji koronawirusa. Nie ograniczono się do teoretycznych rozważań i doświadczeń laboratoryjnych. Opracowanie, do którego link znajdziesz na końcu artykułu, podaje wyniki testowania propolisu na osobach hospitalizowanych, ze zdiagnozowaną i ciężką infekcją SARS-CoV-2

Jak przebiegały badania nad propolisem?

Osobom hospitalizowanym z ciężką infekcją COVID-19 podawano przez 3 dni, 3 razy dziennie po 3ml nalewki propolisowej, a następnie przez 14 dni, 2 razy dziennie po 2 ml. Jeśli chory ważył powyżej 90 kg, zwiększano jednorazową dawkę o 1ml. Po przeprowadzonej kuracji wszystkim chorym powtórzono testy na obecność wirusa SARS-CoV-2. Po przeprowadzeniu opisanej wyżej kuracji propolisem, pacjenci mieli ujemne wyniki testów. W ich organizmach nie było wirusa COVID-19!

Należy podkreślić, że badania w tym zakresie są wciąż kontynuowane, jednak przedstawione powyżej wyniki wyraźnie dowodzą, że propolis jest wyjątkowo skuteczny w walce z koronawirusem.

Propolis przeciw wirusom!

Mam nadzieję, że te informacje uspokoją Cię. Zostało bowiem naukowo udowodnione, że nie potrzebujemy się tak bardzo lękać zakażenia, gdyż mając pod ręką nalewkę propolisową, dysponujemy bardzo skuteczną bronią ( -> sprawdź produkt).

 

Dla mnie to ważna chwila. Oto światowej sławy uniwersytet potwierdza prawdziwość informacji, które ja – pszczelarz, od lat promuję wśród klientów.

 

Leczenie propolisem, ale profilaktyka miodem i pierzgą

Pamiętaj jednak, że nawet najskuteczniejsze lekarstwo nie zastąpi całokształtu profilaktyki i zapobiegliwości, dlatego codziennie powinieneś zjeść jedną łyżkę naturalnego, niepodgrzewanego miodu i pierzgi w miodzie, aby zapewnić organizmowi niezbędne dla odporności składniki.

Zapraszam Cię do sklepu Pachniczówki (pachniczowka.pl) po niepodgrzewany, nieprzetworzony, naturalny miód. Jeśli na liście nie znajdziesz swoich dolegliwości, służę pomocą – napisz do mnie na adres sklep@pachniczowka.pl

Poniżej zamieszczam wspomniane artykuły na temat leczenia propolisem zachorowań na COVID-19

 

Pobierz:

Test COVID-19 negatywny w kilka dni dzięki propolisowi

Propolis przeciwko infekcji SARS-CoV-2 i COVID-19

Komentarze do wpisu (1)

20 stycznia 2022

Nie wiem jaką renomą cieszy się Biomedicine & Pharmacotherapy journal albo rumuńska Melidava Association, ale w żadnym z podlinkowanych dokumentów nie znalazłem wzmianki o Harvardzie ;/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl