Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Oferta PREMIUM
Dołącz do klientów PREMIUM aby otrzymywać oferty limitowanych produktów Pachniczówki oraz cenne informacje o właściwościach zdrowotnych miodu i leczniczych produktach pszczelich.

Naturalne napoje bez cukru, bez konserwantów, bez barwników. Zdrowy napój dla dzieci i dorosłych. Przygotowane z użyciem prawdziwego polskiego miodu i naturalnych dodatków smakowych.

Miodolada to bezalkoholowy, w 100% naturalny, niegazowany napój stworzony z najczystszego polskiego miodu wiosennego i naturalnych dodatków smakowych. Rewelacyjnie orzeźwia i pobudza organizm. Przygotowana bez chemicznych konserwantów, bez sztucznych barwników i bez dodatkowego cukru. Zdrowy napój dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Miodolada świetnie sprawdza się na urodzinach, imprezach i domowych przyjęciach.

W 2012 roku Miodolada została wpisana na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Dzięki Miodoladzie Miętowej zostaliśmy uhonorowani prestiżowym tytułem "POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2012", co zdecydowanie potwierdza wysoką jakość produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl