do kasy suma: 0,00 zł
Nasza misja

Witaj w naszym Słodkim Królestwie!!!

Jeśli uważasz, że to co jesz może mieć pozytywny wpływ na Twoje zdrowie i samopoczucie, że warto jest poświęcić nieco uwagi codziennym zwyczajom żywieniowym, które przecież bezpośrednio odpowiadają za stan naszego zdrowia, ale gubisz się w gąszczu informacji i obietnic, a do tego oczekujesz uczciwości i profesjonalizmu - DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Naszym celem jest dosłownie osłodzić Ci życie! Pragniemy jednak zrobić to inaczej niż wszyscy. Damy Ci produkty, których wartość dodana i prozdrowotna wielokrotnie przewyższa ich cenę rynkową,  których smak przypomni Ci dzieciństwo, a jeśli należysz do młodszego pokolenia, pozwoli poznać Dziedzictwo Kulinarne minionych pokoleń.

Pozwól, że nauczymy Cię jak wybierać je świadomie i jak sprawdzać ich jakość. Chcielibyśmy z oferowanych przez nas produktów zaproponować Ci takie, które pasują do Twoich nawyków żywieniowych, czy preferencji smakowych. 

Dlaczego miałbyś nam na to pozwolić? Ponieważ profilaktyka jest podstawą leczenia! Ponieważ Twoje codzienne drobne czynności mogą poprawić lub pogorszyć jakość Twojego zdrowia. Dlaczego to właśnie my mielibyśmy otrzymać szansę by to zrobić? Ponieważ klienta oszukuje się 2 razy: pierwszy i ostatni, a my dotrzymujemy danego słowa!

 

 

Zespół Pachniczówki

 

Adrian - truteń naczelny.
Opiekuje się całą pasieką. Dba o dobrostan pszczół, jakość produktów, bezpieczną dostawę i bezpośrednio o Twoją satysfakcję z zakupów. 
Dzieli się swoją fachową wiedzą na temat psczelarstwa i profilaktyki zdrowia w oparciu o produkty ulowe.
Godnie i ciepło reprezentuje publicznie Pachniczówkę :)

Ula - nasza Królowa
To jej serce i poświęcenie znajdujesz w każdym słoiku miodowych przysmaków. Poza tym dba, aby trutnie się nie rozleniwiały :p
 
Artur - cyberTruteń
Jeśli nasz sklep działa sprawnie, a proces zakupowy przebiega bez zakłóceń, to właśnie dzięki niemu. Jest też ukryty za sprawną publikacją naszych treści, w których poznajesz ciekawostki z pszczelego świata
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl