Propolis jako potencjalny lek na koronawirus COVID-19 - czy skuteczny? 0
Propolis jako potencjalny lek na koronawirus COVID-19 - czy skuteczny?

Chcesz wiedzieć jak chronić się przed koronawirusem, jak zapobiec zakażeniom i utrzymać organizm w dobrej kondycji? Proponujemy sprawdzony produkt, idealny do walki z wirusami. Czy wiesz jak walczyć z koronawirusem gdy dojdzie do zakażenia? 
Propolis jako potencjalny lek na koronawirusa. Miód i produkty pszczele pomogą w walce z epidemią. Przeczytaj sprawdzone metody walki z wirusami. 

czytaj całość »
Koronawirus kontra Apiterapia 0
Koronawirus kontra Apiterapia

Czy produkty pszczele są w stanie zabezpieczyć nas przed Corona-Virus? Osoby wyczerpane i osłabione cierpią na najbardziej niebezpieczne powikłania. Koronawirus cechuje się zdolnością błyskawicznego przenoszenia na kolejne osoby. Produkty pszczele spożywane regularnie uzupełnią niedobory składników odżywczych w naszych organizmach. Doprowadzimy do sytuacji, w której nasz układ immunologiczny sam będzie regenerować się i zwalczać potencjalne infekcje. Czy suplementacja jest konieczna?

czytaj całość »
Jak stosować miód do herbaty i innych napojów gorących? 0
Jak stosować miód do herbaty i innych napojów gorących?

Bardzo częste pytanie wśród konsumentów: kiedy mogę dodać miód do herbaty, aby nie stracił swoich wartości odżywczych? Czy herbata z miodem ma właściwości zdrowotne?

Aktywność biologiczna miodu decyduje o tym, czy jedzony przez nas miód jest źródłem ważnych dla naszego organizmu składników odżywczych, czy jest tylko słodzikiem. Jeśli nie wiesz jak stosować miód do herbaty i innych napojów gorących koniecznie przeczytaj ten artykuł. 

czytaj całość »
Miód dla dzieci 0
Miód dla dzieci

Odpowiadamy na najczęstsze pytania rodziców: Czy dzieci mogą jeść miód? Jaki miód wybrać dla swojego dziecka? Od jakiego wieku można podawać dziecku miód? Jak zachęcić dzieci do spożywania miodu?

Poznaj zdrowotne właściwości miodu i jego oddziaływanie na organizm dziecka.

czytaj całość »
Opinie/rekomendacje 1

Kochani. Miałem kiedyś okazję usłyszeć zdanie mówiące o tym by "samodzielnie się chwalić, bo źle to o nas inni mówią"...

A zatem pragnę pochwalić się opinią naszego klienta. Już samo zadowolenie z Państwa strony jest nagrodą, ale takie słowa to balsam na sfatygowane  codziennym trudem serce pszczelarza. Dziękuję i życzę miłej lektury. Adrian Pachnik

"Witam serdecznie, całym sercem wspieram Państwa pracę i dziękuję za tak rzetelne i pełne szacunku podejście do klienta. Pomimo tego, że w okolicy mam sporo możliwości zakupu miodu, to właśnie Pachniczówka skradła moje serce i została moją miododajnią:) I co, że dalej niż 100km od mojego miasteczka, trudno, serce nie sługa:) A ono mówi mi, że to jest właśnie ten miodek:))) Słucha się pana z wielką przyjemnością. Cenię bardzo ludzi z pasją, którzy dbają o wysoką jakoś swoich produktów i potrafią dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Świetnie, że jesteście"

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl