do kasy suma: 0,00 zł

Jak zrobić propolis? Najczęściej popełniane błędy
Jak zrobić propolis? Najczęściej popełniane błędy 4

Nalewkę propolisową można przygotować domowym sposobem. Pamiętaj że propolis to silny specyfik i może wywoływać alergie. Z rozmów z moimi klientami wnioskuję 3 najczęściej popełniane błędy, których nie wolno bagatelizować. Zanim zechcesz zrobić swoją nalewkę propolisową, przeczytaj proszę ten artykuł.

czytaj całość »
A dlaczego nie dajecie rabatów za newsletter?
A dlaczego nie dajecie rabatów za newsletter? 0

Ostatnio w trakcie wykładów o produktach pszczelich, jeden z młodszych słuchaczy szybko sprawdził naszą stronę internetową i zapytał: „dlaczego nie dajemy rabatów za zapisanie się do newslettera? Przecież wszystkie firmy to robią!”
Owszem, newsletter jest jednym z kanałów sprzedaży, ale...

czytaj całość »
Czarna porzeczka – błogosławieństwo w walce o zdrowie
Czarna porzeczka – błogosławieństwo w walce o zdrowie 0

Czarna porzeczka – jeden z najczęściej uprawianych w naszym kraju owoców. Zawiera ogromne bogactwo witamin i innych związków potrzebnych Twojemu organizmowi. Nigdy wcześniej dbanie o zdrowie nie było tak proste i przyjemne za razem. Poznaj właściwości zdrowotne czarnej porzeczki i siłę jej pozytywnego oddziaływania na Twój organizm.

czytaj całość »
Właściwości antyoksydacyjne miodu
Właściwości antyoksydacyjne miodu 0

Miód ma właściwości antyoksydacyjne. Likwiduje niepożądane procesy metaboliczne. Badania z 2003 roku wykazały, że regularne spożywanie miodu zwiększa stężenie witamin i przeciwutleniaczy we krwi. Codzienna porcja słodyczy pomaga zachować zdrowie i dobre samopoczucie. 

czytaj całość »
Który miód najlepszy?
Który miód najlepszy? 1

Często słyszę pytanie "który miód jest najlepszy"? Naturalny miód ma niezliczone właściwości lecznicze, ale którykolwiek smak miodu wybierzesz, musisz pamięcać o dwóch ważnych zaadach. Ten artykuł pomoże Ci odpowiedzieć na pytanie o najlepszy dla Ciebie miód.

czytaj całość »
Naturalny doping - prosty przepis
Naturalny doping - prosty przepis 0

Mamy dla Ciebie naturalny sposób na ziększenie sił i energii w życiu codziennym.

Dlaczego miód dodaje energii? Kiedy i z czym warto jeść miód? Sprawdź jak miód naturalnie dopinguje organizm człowieka. Jeśli nie masz pomysłów z czym jeść miód, znajdziesz kilka prostych, codziennych sposobów włączenia miodu do swojej diety.

czytaj całość »
Jak pszczoły zimują?
Jak pszczoły zimują? 0

Zastanawia Cię jak pszczoły zimują?  Hmmm… Czy pszczoły zasypiają na zimę? Co jedzą pszczoły w zimie, gdy nie kwitną kwiaty? Czym są karmione, skoro zabieramy im miód?

Publikujemy krótki, przyjemny i treściwy artykuł o tym, jak pszczoły zimują.

czytaj całość »
Miód fałszowany wart więcej niż heroina 0

 

To chyba najbardziej elektryzujący temat, więc od razu przejdę do rzeczy!

W skali światowej rynek fałszowanego miodu jest wyżej wyceniany niż rynek handlu heroiną!

Tak, to prawda! Zresztą zastanów się!

Przestępstwo jest łatwe do przeprowadzenia i możliwe na wiele sposobów, od dokarmiania pszczół różnymi słodkościami, przez mieszanie miodu pszczelego z inwertem, melasą, syropem glukozowo-fruktozowym, czy skrobią, po produkcję "miodu" bez udziału pszczół... Do tego potencjalne kary są wielokrotnie niższe niż za przestępstwa narkotykowe, a rynek zbytu stale rośnie!

 

Właśnie dlatego, w skali światowej 75% wszystkich przebadanych próbek miodów ujawniło fałszerstwo.

Mam nadzieję, że zainteresowałeś się dostatecznie, by zapoznać się z całym materiałem. 

Chętnie też odpowiem na Twoje dodatkowe pytania, jeśli tylko zechcesz mi je zadać przez kontakt na naszym sklepie.

 

czytaj całość »
Miód nie leczy! 1

Witaj Miodożerco!

 

 

MIÓD NIE LECZY!

No i co znowu za głupoty ten nieszczęsny Truteń opowiada? Jak nie leczy? Przez setki lat ludzie się nim leczyli, a ten sobie jakieś dyrdymały powymyślał…

I racja!

Jednak ilu znasz ludzi, którzy zachorowali, zjedli słoik lub dwa miodu i wyzdrowieli? Ja nie znam ich zbyt wielu.

Znam jednak bardzo dużo osób, które jedzą miód z mniejszą lub większą regularnością i zwyczajnie rzadziej chorują. Powiem więcej. Rozmawiając z nimi wyraźnie dostrzegam proporcjonalną zależność pomiędzy systematycznością w jedzeniu miodu, a częstotliwością chorób i intensywnością ich przebiegu.

Mówiąc krótko: im bardziej regularnie będziesz jeść produkty ulowe, w tym miód, tym częściej będziesz znał lekarza tylko ze słyszenia.

Jak to zrobić?

Wyjaśniam w dalszej części artykułu, miłej lektury!

 

czytaj całość »
Kamica żółciowa - i co na to pszczoły?
Kamica żółciowa - i co na to pszczoły? 0

W przeprowadzonych wywiadach pszczoły bzyczały jednoznacznie: aby obniżyć ryzyko powstania kamicy żółciowej warto stosować produkty pszczele. Zanim zaczniemy rozważania na temat możliwości wykorzystania ich do zapobiegania i łagodzenia kamicy żółciowej, najpierw zastanówmy się czym dokładnie jest ta choroba i kogo dotyczy.

czytaj całość »
Dieta jako lekarstwo
Dieta jako lekarstwo 0

Czy jesteście świadomi jak bardzo nasze zdrowie jest zależne od spożywanych pokarmów? Specjaliści w dziedzinach żywienia twierdzą, że jeśli odstawimy żywność przetworzoną i rafinowaną, a zaczniemy spożywać produkty naturalne, będziemy w stanie wyleczyć lub zahamować rozwój chorób przewlekłych. Istnieją diety, dzięki którym pacjenci uzyskują zaskakująco korzystne wyniki w profilaktyce i leczeniu swoich chorób. Można by powiedzieć: ratują swoje życie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl